UAB „Tripletas” – profesionali lengvųjų automobilių kėbulų remonto ir dažymo paslaugas teikianti įmonė. Paslaugas rinkoje teikiame daugiau nei 10 metų, todėl galime pasigirti aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turinčiais specialistais, aukščiausius technologinius standartus atitinkančia įranga ir malonia aptarnavimo kultūra.

Šiuo metu bendradarbiaujame su visomis Lietuvos draudimo bendrovėmis. Žalas vertiname ir darbus planuojame naudodami vokiečių firmos “Audatex” programinę įrangą.

Mūsų patirtis, darbuotojų profesionalumas ir atsakingumas leidžia suteikti kokybiškas kliento poreikius atitinkančias paslaugas.

ANTIKOROZINIS PADENGIMAS

Net ir brangiausias bei gražiausias automobilis neišvengiamai rūdija jo eksploatacijos metu, nes pilnai išvengti metalo, iš kurio pagamintas bet kurio automobilio kėbulas, aplinkoje esančių deguonies bei drėgmės sąveikos, neįmanoma. Koroziją arba rūdijimą greitina drėgnas mūsų klimatas, dažni temperatūrų svyravimai nuo + iki -, žiemos metu kelių priežiūrai gausiai naudojami druskų mišiniai bei tirpalai, nepakankamai gera kelių kokybė, dėl ko atsirandanti vibracija kenkia gamyklinėms dangoms bei hermetikams ir dar – nepakankamas vairuotojų dėmesys automobiliui.

Tačiau korozijos pradžią galima atitolinti, o jau prasidėjusią žymiai sulėtinti, tuo pačiu prailginant automobilio tarnavimo laiką ir išsaugant jo prekinę vertę bei kiekvieno iš mūsų pinigus. Išsivysčiusiose šalyse (pvz. Skandinavijoje) Vartotojų teisių gynimo įstatyme rašoma: “papildoma antikorozinė apsauga gali sustabdyti mašinos rūdijimą ir sulėtinti jau prasidėjusį rūdijimo procesą”.

Bet kurio modelio automobilį galima padengti kokybiškomis, turinčiomis ISO 9001 standartą antikorozinėmis medžiagomis pagal standartizuotą (Lietuvoje registruoto standarto Nr. IST 2448968-1) technologiją.

1.   Kreiptis į antikorozinį centrą reikia kuo anksčiau – kol korozija dar neprasidėjo. Kuo naujesnis automobilis, tuo ilgesnė suteikiama garantija ir tuo efektyvesnė apsauga.

2.   Jei korozijos rezultatai jau matomi, antikorozinis padengimas tik sulėtina (net iki 100 kartų) korozijos greitį, bet nepašalina jau esamų rūdžių.

3.   Dėl automobilio antikorozinio padengimo kreipkitės tik į specialistus, naudojančius žinomas sertifikuotas bei atestuotas medžiagas, profesionalią purškimo įrangą bei technologiją.

4.   Pasitikėkite profesionalais – nesirinkite pigesnės paslaugos ir neprašykite negręžti kiaurymių ir pan. Bet kurios operacijos praleidimas mažina padengimo kokybę.

5.   Jei antikorozinį padengimą atlieka specialistai, nėra jokio skirtumo, kada tai daryti – žiemą, rudenį ar vasarą. Bet kuriuo atveju, automobilį pirmiausiai kruopščiai plauna, o po to džiovina.

6.   Pavojingiausia yra ta korozija, kuri prasideda nematomose kėbulo vietose – suvirinimo siūlėse, uždarose arkose, tokiose kaip durų apačia, slenksčiai, statramsčiai, lonžeronai ir t.t.

7.   Tikrai profesionalaus ir kokybiško antikorozinio padengimo pagrindiniai skiriamieji bruožai – automobilis būtinai plaunamas aukšto slėgio vandens srove, džiovinamas, dirbama naudojant keltuvą, gręžiamos kiaurymės pagal individualią modelio schemą, naudojama profesionali aukšto slėgio purškimo įranga ir specialūs antgaliai, naudojama minimum dvi skirtingos medžiagos – viena uždaroms ertmėms bei dugno gruntavimui, kita tik dugno padengimui.

8. Pirmus 2 mėn. automobilį plaukite tik rankiniu būdu, nenaudokite nuriebalintojų plovimo metu.

Šiandien mokėdami už automobilio antikorozinį padengimą, Jūs ne tik prailginate jo tarnavimo laiką, bet ir taupote savo pinigus išvengiant didelių išlaidų, kurios neišvengiamos remontuojant surūdijusį automobilį..