Montuojame I, II, III lygio automobilių apsaugos sistemas. Išrašome pažymas visoms Lietuvos draudimo kompanijoms.

oUAB „Tripletas“ servisas siūlo tik pačias pažangiausias automobilių apsaugos sistemas, signalizacijas, imobilaizerius, naujausias automobilių žymėjimo ir jų sekimo bei paieškos sistemas. Įsigyjant automobilių apsaugos sistemas suteikiama kokybės garantija ir užtikrinama, kad Jūsų automobilis būtų visuomet saugus.

UAB „Tripletas“ serviso specialistai greitai ir kokybiškai atlieka automobilių žymėjimą, kuris padeda Jūsų automobilį identifikuoti bet kurioje pasaulio vietoje.

Dar viena patikima apsaugos sistema – imobilaizeris. Imobilaizerio dėka tik automobilio savininkas žino kaip veikia ši apsaugos sistema, todėl Jūsų transporto priemonė yra apsaugota nuo atviros vagystės. Pas mus taip pat galite įsigyti ir pažangiausias automobilių paieškos bei sekimo sistemas, kurios padeda greitai surasti pavogtus automobilius bet kurioje pasaulio vietoje.

UAB „Tripletas“ servisas siūlo platų automobilių signalizacijų pasirinkimą – nuo paprastos signalizacijos iki dvipusio ryšio apsaugos sistemos tiesiogiai susietos su Jūsų mobiliuoju telefonu ir nuolat informuojančios Jus apie automobilio buvimo vietą. Kompetentingi ir patyrę  konsultantai ne tik padės Jums išsirinkti automobilio apsaugos sistemą, bet ir informuos apie draudimo kompanijų reikalavimus apsaugos sistemoms ir paaiškins kurios apsaugos sistemos geriausiai apsaugos Jūsų automobilį.

UAB „Tripletas“ servisas yra įgaliotas atstovas Mažeikiuose, vienos iš Baltijos šalių lyderių UAB „Baltic Car Equipment”, dirbančių automobiliams skirtų elektronikos įrenginių gamybos ir autopriedų importo, prekybos srityse.

.